Project Description

Brak pomysłu na prezent dla bliskiej osoby?

Podaruj Jej bon podarunkowy na dowolny zabieg lub usługę w Studio 44, gdzie w miłej, odprężającej atmosferze będzie mogła zadbać o swoją skórę, włosy, czy paznokcie.

Szeroki wachlarz usług i brak ograniczeń dla wartości bonów kwotowych sprawia, iż jest to praktyczny prezent niemal na każdą okazję – urodziny, walentynki, Dzień Mamy czy inne święta.

Bony są imienne, estetyczne i elegancko zapakowane, dzięki czemu stanowią gotowy do wręczenia upominek. Do zaproponowania mamy dwa rodzaje bonów – kwotowe i na konkretną usługę. Bony możesz zamówić osobiście w Studio 44 (Otwock, ul. Kołłątaja 44), telefonicznie pod numerem: +48 739 044 044, drogą mailową pod adresem salon.studio44@gmail.com lub zostawiając wiadomość na naszym profilu na facebook’u.

Pamiętaj, by przy zamówieniu wskazać wszelkie niezbędne dane: imię i nazwisko swoje i obdarowanego, rodzaj bonu (skonkretyzowany lub kwotowy) i w zależności od tego również usługę/usługi objęte bonem lub jego wartość. W przypadku złożenia zamówienia poza salonem prosimy również o podanie numeru kontaktowego oraz terminu odbioru bonu.

Obdarowany otrzyma zaproszenie na konkretną, wybraną przez Ciebie usługę lub usługi z naszej oferty (rekomendowane, jeżeli znasz potrzeby obdarowanej osoby lub nie chcesz wprost wskazywać wartości upominku). Pamiętaj, że nie ma możliwości wymiany typu usług – jeśli wykupisz bon na usługę fryzjerską, obdarowany nie będzie mógł wymienić usługi na kosmetyczną i na odwrót.

Pozostawiasz wybór usług obdarowanej osobie, określając jedynie kwotę do wykorzystania przez Nią w naszym salonie (rekomendowane, jeżeli nie masz pewności co do preferencji lub oczekiwań Obdarowanego i chcesz uniknąć ewentualnego rozczarowania z Jego strony)

 1. Definicje: bon upominkowy, zwany dalej Bonem – bon na określony zabieg/pakiet zabiegów/określoną kwotę
  nabywany przez Klienta gabinetu, zwanego dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej
  Obdarowaną.
 2. Gabinet – placówka Studio 44, w której nabywany i realizowany jest Bon.
 3. Bony upoważniają do skorzystania z usług zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 4. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru
  Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) telefonicznie (nr 739044044) bądź osobiście w Gabinecie.
 5. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
 6. Bon ważny jest przez 3 miesiące od momentu jego nabycia. Na prośbę Zamawiającego ważność może być
  przedłużona do 4 miesięcy.
 7. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę
 8. W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych preparatów jest niższa niż wartość Bonu, Gabinet nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości. Można tę różnicę wykorzystać przy kolejnej usłudze.
 9. W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych preparatów przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę gotówką lub kartą.
 10. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne zabieg z oferty salonu Studio44. (zabieg kosmetyczny na inny zabieg kosmetyczny, zabieg fryzjerski na inny zabieg fryzjerski)
 11. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Gabinecie.
 12. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Gabinecie.
 13. Bon może być wykorzystany do zapłaty za preparaty i/lub usługi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.
 14. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia drogą mailową (salon.studio44@gmail.com, 739044044)) zarezerwowanej wizyty minimum 2 dni przed zaplanowanym terminem, z bonu potrącana jest wartość umówionej wizyty, czyli w przypadku bonu na konkretny zabieg bon przepada, a w przypadku rezerwacji zabiegu w ramach bonu kwotowego, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu.
 15. Bon zapakowany jest w elegancką kopertę prezentową.
 16. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje właściciel Gabinetu.
 17. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.
 18. Ochrona danych osobowych:  Kupujący dokonując Zamówienia, zakupu i rejestracji w Salonie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych podanych podczas składania zamówienia, w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w prawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie wobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. „RODO”. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zawarcia, realizacji lub rozwiązania umowy sprzedaży Bonów i realizacji Usług.
 19. Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy (zakup Bonu). Administratorem danych osobowych jest Gabinet – sprzedawca, którego dane znajdują się w zakładce „kontakt” niniejszej strony internetowej. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie niezbędnych danych osobowych i adresowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

Usługi