Napędza nas pasja

Już w fazie tworzenia konceptu Studio44 w 2014 roku wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć miejsce wyjątkowe. Miejsce w którym profesjonalizm, wysoka jakość usług i wygórowane standardy sanitarne będą się przeplatały z wspaniałą domową atmosferą.

Nasz Zespół tworzy 8 profesjonalistek. Mamy szczęście wykonywać pracę, która jest jednocześnie naszą ogromną pasją. Mimo dużego doświadczenia, wciąż doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Wszystko po to, aby dać klientom to, co w branży beauty najlepsze.

0 lat
Jesteśmy na rynku od 2015 roku
0
Mamy ponad 400 stałych klientów
0
W naszych przestronnych wnętrzach możesz poczuć się swobodnie
0
Razem mamy już ponad 100 lat doświadczenia 😉

Nasz zespół

Studio44 tworzą doświadczone profesjonalistki zakochane w swojej pracy. Ciągły rozwój, liczne szkolenia i wdrażanie branżowych nowinek umożliwia nam oferowanie usług najwyższej jakości.

Poznaj nas!

Joanna Owczarek
Joanna OwczarekKosmetyczka, Wizażystka
Z kosmetyką związania od 8 lat. Jej specjalność to zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Promotorka świadomej pielęgnacji skóry. W imię zasady „lepiej zapobiegać, niż leczyć” Asia zawsze powtarza, że jedynym sposobem na piękną zadbaną cerę jest poświęcenie jej czasu i uwagi. Od kilkunastu lat po uszy zakochana z wzajemnością w wizażu. Jako że zadbana skóra to idealna baza pod makijaż, Asia w idealny sposób łączy swoje pasje.

Prywatnie kocha dobre jedzenie i podróże.

Patrycja Jankowska
Patrycja JankowskaRecepcja/wsparcie organizacyjne
Patrycja to nasza niezastąpiona prawa ręka. Wspiera funkcjonowanie salonu od strony recepcji, kwestii administracyjnych, usprawnia organizację naszej pracy i trzyma pieczę nad procesem dezynfekcji i sterylizacji. Bez niej byśmy zginęły 🙂
Justyna Przybysz
Justyna PrzybyszFryzjerka
W zawodzie od 13 lat. Jej mocne strony to koloryzacja, upięcia i pielęgnacja. Od 2013 roku związana z włoską firmą profesjonalnych kosmetyków i farb do włosów – Davines. W pracy jest kreatywna, dokładna i pewna siebie, uwielbiamy na jej pełną gracji pracę z włosami 🙂

Prywatnie pozytywna i temperamentna kobieta o zdolnościach wokalnych :), mama dwóch rozkosznych psiaków – Diego i Luny.

Krystyna Przybysz
Krystyna PrzybyszManicurzystka
Krysia to najbardziej doświadczony członek naszego zespołu. Prawie 30 lat doświadczenia sprawiły, że manicure i pedicure w jej wykonaniu są perfekcyjne i nie do podrobienia 🙂 Wspaniały charakter oraz warsztat sprawiły, że Krysia ma liczne grono stałych klientek – niektóre są z nią od ponad 20 lat.

Prywatnie to człowiek-anioł, oaza spokoju o niesamowitej cierpliwości i pogodzie ducha. Bije od niej niesamowite ciepło i dobra energia.

Małgorzata Nowak
Małgorzata NowakKosmetyczka, Manicurzystka
Gosia pracuje w zawodzie od 2012 roku. Wykonuje manicure, stylizacje żelowe, pedicure oraz zabiegi kosmetyczne. Jej mocną stroną są zdobienia paznokci. Prace Gosi są precyzyjnymi, artystycznymi perełkami. Jest osobą zdolną, skromną i łagodną. Prywatnie mama Alicji 🙂
Magdalena Cholewińska
Magdalena CholewińskaPodolog
Bez pamięci zakochana w podologii od 2017 roku. W 2014 roku wywróciła swoje życie do góry nogami, porzuciła karierę korporacyjną i wraz z mężem postawiła wszystko na jedną kartę – czyli Studio44. Jak sama twierdzi, ma ogromne szczęście do ludzi, co zaowocowało stworzeniem wspaniałego zespołu. W pracy charakteryzuje ją dociekliwość, holistyczne spojrzenie na człowieka i głód wiedzy 🙂

Prywatnie mama Helenki oraz nadpobudliwego duetu – Springer Spaniela Milki i kota rasy Mix Europejski o imieniu Kita 😉
Kocha jeść, gotować i ciągle marzy o podróżach,

Marlena Kielecka
Marlena KieleckaPodolog
Marlenka pracowała w zawodzie manicurzystki od 2005 roku. Obecnie wykonuje zabiegi podologiczne. Charakteryzuje ją wspaniały warsztat, precyzja i skromność. W trakcie szkoleń Marlenka uzyskała bardzo dobre rekomendacje, co przekłada się na wysoką jakość prowadzonych przez nią terapii podologicznych.

Marlenka to wspaniała mama dwóch chłopców. Jest dla nas wzorem wytrwałości i pozytywnego podejścia do życia.

Agata Krupa
Agata KrupaManicurzystka
Agata wykonuje zabiegi manicure i pedicure. Jako kosmetyczka i manicurzystka pracuje od wielu lat, a do naszego zespołu dołączyła w 2021r. Prywatnie Agata uwielbia biegać i spełnia się w roli mamy.

Nasze usługi